Dotacje fotowoltaiczne

Profesjonalne i wydajne kolektory słoneczna dla domów i firm. Zmniejsz koszt ogrzewania wody w Twoim gospodarstwie nawet o 80-90%.

SPRAWDŹ OFERTĘ

Zamów kontakt z doradcą

Serdecznie zapraszamy do bezpłatnej i niezobowiązującej konsultacji z naszym specjalistą, który przedstawi najlepsze rozwiązania do Państwa potrzeb.

Instalacje fotowoltaiczne

Zamów kontakt z doradcą


Ikona Panele Fotowoltaiczne

Sprzęt najwyższej jakości

Wszystkie nasze instalacje wykonywane są w oparciu o najwyższej jakości produkty znanych i cenionych producentów na całym świecie.

Ikona Formalności

Pomoc w formalnościach

Oferujemy Państwu pomoc przy wszystkich niezbędnych  formalnościach, dzięki czemu zmniejszamy czas realizacji  instalacji do minimum.

Ikona Darmowa Wycena

Bezpłatna wycena

Zapraszamy do skorzystania z darmowej wyceny przygotowanej przez naszego specjalistę, który przygotuję dla Państwa ofertę najlepszych rozwiązań.

Solekos - instalacje fotowoltaiczne

KILKA SŁÓW O FIRMIE

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, która specjalizuje się w montażu instalacji fotowoltaicznych oraz sprzedaży paneli słonecznych. Od początku istnienia firmy Solekos wykonaliśmy już tysiące instalacji dla naszych klientów, dzięki którym udało im się zaoszczędzić sporą sumę pieniędzy. Do wszystkich instalacji wykonywanych przez nas wykorzystujemy najlepszy sprzęt dostępny na rynku. Zapewnia to najwyższą wydajność oraz niezawodność instalacji przez wiele lat.

Naszą ofertę kierujemy dla ludzi oraz firm, które chcą zacząć korzystać z odnawialnego źródła energii i znacznie obniżyć swoje rachunki za prąd. Instalacje fotowoltaiczne wykonujemy dla osób indywidualnych jak i również firm.

W naszej firmie pracują specjaliści z wieloletnim stażem oraz odpowiednimi kwalifikacjami potrzebnymi do wykonywania swojej pracy. Wykonując instalacje dla Państwa dbają o każdy szczegół i profesjonalnie podchodzą do każdego powierzonego im zadania.

Serdecznie zapraszamy Państwa do kontaktu telefonicznego lub przez formularz kontaktowy dostępny na stronie www. Dodatkowo oferujemy Państwu darmową konsultację ze specjalistą, który odpowie na wszystkie pytania dotyczące instalacji oraz przygotuje dla Państwa niezobowiązującą wycenę.

darmowa konsultacja

Zamów kontakt
z doradcą

NASZA OFERTA

Firma Solekos pomaga pozyskać potrzebne środki i dofinansowania.  Z naszą pomocą załatwią Państwo wszytko nie wychodząc z domu. Posiadamy 12 letnie doświadczenie w branży fotowoltaicznej dzięki czemu bardzo dobrze wiemy w jaki sposób złożyć dokumenty, aby pozyskać środki.

Jedną z najbardziej popularnych aktualnie dotacji jest „Mój prąd”. Jest to kolejna z inicjatyw podjętych przez rząd, która ma nas zachęcić do zmiany sposobu pozyskiwania energii na bardziej ekologiczną. Projekt ten różni się od innych ponieważ tym programem zarządza NFOŚiGW(Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej). Pula środków przeznaczonych na ten program wynosi miliard złotych.

Warunki jakie musimy spełnić żeby dostać środki:
– nie możemy wcześniej korzystać z żadnych dotacji związanych z fotowoltaiką,
– musimy być osobą fizyczną(przedsiębiorcy nie mogą liczyć na środki),
– środki udzielane są jedynie na nowe instalacje osoby które posiadają już instalację nie mogę liczyć na środki do modernizacji,
– prąd wytwarzamy tylko na własny użytek,
– NFOŚiGW bierze pod uwagę tylko inwestycje rozpoczęte po 23 lipca 2019 roku.

Solekos - instalacje fotowoltaiczne

Jakość ma znaczenie

współpracujemy
z najlepszymi

Panele Fotowoltaiczne Solar Edge
Panele Fotowoltaiczne Solar
Panele Fotowoltaiczne Huawei

NASZE REALIZACJE

dlaczego własnie my ?

Firma Solekos posiada ponad 12 letnie doświadczenie w branży fotowoltaiczne, które przełożyło się na tysiące wykonanych instalacji i zadowolonych Klientów.

Solekos - instalacje fotowoltaiczne

100%

Zadowolenia

Solekos - instalacje fotowoltaiczne

1896

Realizacji

Solekos - instalacje fotowoltaiczne

9852

Łącznej Mocy

Na jakim rodzaju dachu można zamontować panele fotowoltaiczne?

Panele słoneczne i kolektory możemy montować na każdym rodzaju dachu. Jednakże musimy przy tym pamiętać, że jeżeli montujemy od południowej strony kat nachylenia paneli musi wynosić od 30° do 40°. Gdy montujemy panele od strony zachodniej lub wschodniej instalacja będzie najbardziej wydajna przy nachyleniu od 15° do 25°. Przy dachach płaskich stosuje się odpowiednie konstrukcje pozwalające na odpowiednie ustawienie paneli.

Dla kogo instalacja fotowoltaiczna jest dobrym rozwiązaniem?

Instalacje fotowoltaiczne preferowane są dla gospodarstwa, które posiadają miesięczny rachunek za energie elektryczną w kwocie minimum 150 zł lub dodatkowo wykorzystują gaz do ogrzewania ciepłej wody.

Czy w zimie instalacja fotowoltaiczna również będzie generowała prąd?

Nasze instalacje tworzone są z najbardziej wydajnych urządzeń i generują prąd również zimą. Wartość energii pozyskiwanej w okresie zimowym spada jedynie mniej więcej o 20%. Warto też zaznaczyć że rozliczenie energii z dostawcą jest na poziomie rocznym, dzięki czemu prąd wyprodukowany latem możemy wykorzystywać również zimą.

W jaki sposób mogę uzyskać dotacje na panele fotowoltaiczne?

Najlepiej skorzystać z pomocy naszego doradcy, który odpowiednio przygotuje wszystko tak, aby bez problemu pozyskać środki. Zapraszamy do darmowej rozmowy z naszym konsultantem w celu uzyskania więcej dodatkowy informacji na ten temat.