Elektrownie Fotowoltaiczne

Nowoczesne i wydajne elektrownie fotowoltaiczne dla gospodarstw domowych, firm i rolników. Zainwestuj już dzisiaj w energię słoneczną i oszczędzaj każdego miesiąca.

SPRAWDŹ OFERTĘ

Zamów kontakt z doradcą

Serdecznie zapraszamy do bezpłatnej i niezobowiązującej konsultacji z naszym specjalistą, który przedstawi najlepsze rozwiązania do Państwa potrzeb.

Instalacje fotowoltaiczne

Zamów kontakt z doradcą


Ikona Panele Fotowoltaiczne

Sprzęt najwyższej jakości

Nasze instalacje wykonywane są w oparciu o najwyższej jakości produkty, które gwarantują wysoką wydajność oraz pełną niezawodność pracy.

Ikona Formalności

Pomoc w formalnościach

Zajmiemy się wszystkimi formalnościami, dzięki czemu nie tylko oszczędzają Państwo środki ale również czas potrzebny na załatwienie wszelkich spraw.

Ikona Darmowa Wycena

Bezpłatna wycena

Wszystkich Klientów zapraszamy do skorzystania z darmowej wyceny instalacji fotowoltaicznej, która zostanie przygotowana przez naszego specjalistę.

Solekos - instalacje fotowoltaiczne

KILKA SŁÓW O FIRMIE

Firma Solekos posiada ponad 12 letnie doświadczenie w branży fotowoltaicznej. W skład naszej oferty wchodzą usługi takie jak: montaż i sprzedaż urządzeń fotowoltaicznych, paneli słonecznych , kolektorów oraz kompleksowy serwis. Na swoim koncie posiadamy ponad tysiąc zrealizowanych projektów dla naszych Klientów, które nieustannie pracują generując energię słoneczną.

W naszej ofercie znajdą Państwo kompleksowe usługi dla gospodarstw domowych, firm oraz rolników. Wszystkie nasze instalacje oparte są o najwyższej jakości urządzenia, które oferują wysoką wydajność oraz najwyższą niezawodność podczas codziennej pracy. Każda elektrownia słoneczna wykonana w naszej firmie objęta jest pełna gwarancją.

Posiadamy kilkanaście świetnie przeszkolonych zespołów montażowych i kilkadziesiąt specjalistów, którzy każdego dnia pracują przy Państwa instalacjach fotowoltaicznych dbając o każdy nawet najmniejszy szczegół począwszy od przygotowania indywidualnej oferty, która spełni Państwa oczekiwania po montaż i pozyskiwanie dotacji.

Posiadamy kilkanaście doświadczonych ekip montażowych, które posiadają wieloletnie doświadczenia w montażu elektrowni słonecznych oraz wszelkie niezbędne uprawniania, dzięki czemu mają Państwo gwarancję, że wszelkie realizowane usługi są wykonywane na najwyższym poziomie.

Serdecznie zapraszamy do darmowej konsultacji z naszym specjalistą, który odpowie na wszystkie Państwa szczegółowe pytania dotyczące elektrowni elektrycznych oraz przygotuje darmowa i niezobowiązującą wycenę.

darmowa konsultacja

Zamów kontakt
z doradcą

NASZA OFERTA

Nasza firma oferuje Państwu realizację najwyższej jakości elektrowni fotowoltaicznych na terenie całego kraju.  Na naszym koncie posiadamy tysiące wykonanych instalacji oraz ponad 12 letnie doświadczenie w branży fotowoltaicznej. Wszystkie elektrownie słoneczne wykonywane są przy użyciu najwyższej jakości urządzeń.

Elektrownie Fotowoltaiczne dla domu – instalacje fotowoltaiczne dla gospodarstw domowych, które pozwalają na konwersję pozyskanej energii słonecznej na energię elektryczną lub ciepło, które może ogrzewać wodę w danym gospodarstwie. Instalacje dopasowane są indywidualnie do potrzeb danego gospodarstwa przez naszego specjalistę, który dobiera najlepsze rozwiązania.

Elektrownie Fotowoltaiczne dla firm  – bardziej zaawansowane instalacje słoneczne przygotowane specjalnie dla mniejszych lub większych firm oraz hal produkcyjnych, które mają większe zapotrzebowanie na energię elektryczną i chcą obniżyć znacznie swoje miesięczne rachunki za prąd.

Elektrownie Fotowoltaiczne dla rolników – wszelkiego rodzaju mniejsze i większe instalacje solarne dla gospodarstw rolnych w tym również tzw. farmy fotowoltaiczne, które umieszczane są na specjalnych konstrukcjach i generują znacznie większą energię elektryczną.

 

Solekos - instalacje fotowoltaiczne

Jakość ma znaczenie

współpracujemy
z najlepszymi

Panele Fotowoltaiczne Solar Edge
Panele Fotowoltaiczne Solar
Panele Fotowoltaiczne Huawei

NASZE REALIZACJE

dlaczego własnie my ?

Nasza firma znacznie wyróżnia się od konkurencji, posiadamy ponad 12 lat doświadczenia w branży fotowoltaicznej oraz tysiące wykonanych elektrowni słonecznych.

Solekos - instalacje fotowoltaiczne

100%

Zadowolenia

Solekos - instalacje fotowoltaiczne

1896

Realizacji

Solekos - instalacje fotowoltaiczne

9852

Łącznej Mocy

Na jakim rodzaju dachu można zamontować panele fotowoltaiczne?

Tak, zalecane jest jedna odpowiednie nachylenie dachu, od strony południowej zalecane nachylenie wynosi 30-40°,  natomiast od wschodu lub zachodu wynosi 15-25°.  Instalujemy również specjalne konstrukcje, które pozwalają uzyskać dane nachylenie.

Dla kogo instalacja fotowoltaiczna jest dobrym rozwiązaniem?

Elektronie słoneczne polecane są dla gospodarstw domowych, firm oraz rolników, którzy generują energię elektryczną powyżej 150 zł miesięcznie.

Czy w zimie instalacja fotowoltaiczna również będzie generowała prąd?

Tak, nasze instalacje fotowoltaiczne generują również prąd zimą a ich wydajność spada o mniej więcej o 20% w okresie zimowym. Warto jednak pamiętać, że rozliczenie prądy następuje całoroczne, więc prąd wyprodukowany latem wykorzystujemy zimą.

W jaki sposób mogę uzyskać dotacje na panele fotowoltaiczne?

Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy chętnie pomogą uzyskać Państwu odpowiednią dotację. Aktualnie bardzo popularnym programem jest „Mój Prąd” który pozwala uzyskać dopłatę do elektrowni słoneczne w kwocie nawet 5.000 zł.