Instalacje fotowoltaiczne

Profesjonalne i wydajne  instalacje fotowoltaiczne dla domów i firm. Projektujemy w oparciu o najwyższej jakości produkty bazując na ponad 12 letnim doświadczeniu.

SPRAWDŹ OFERTĘ

Zamów kontakt z doradcą

Serdecznie zapraszamy do bezpłatnej i niezobowiązującej konsultacji z naszym specjalistą, który przedstawi najlepsze rozwiązania do Państwa potrzeb.

Instalacje fotowoltaiczne

Zamów kontakt z doradcą


Ikona Panele Fotowoltaiczne

Sprzęt najwyższej jakości

Wszystkie nasze instalacje wykonywane są w oparciu o najwyższej jakości produkty znanych i cenionych producentów na całym świecie.

Ikona Formalności

Pomoc w formalnościach

Oferujemy Państwu pomoc przy wszystkich niezbędnych  formalnościach, dzięki czemu zmniejszamy czas realizacji  instalacji do minimum.

Ikona Darmowa Wycena

Bezpłatna wycena

Zapraszamy do skorzystania z darmowej wyceny przygotowanej przez naszego specjalistę, który przygotuję dla Państwa ofertę najlepszych rozwiązań.

Solekos - instalacje fotowoltaiczne

KILKA SŁÓW O FIRMIE

Firma Solekos posiada ponad 12 letnie doświadczenie w montażu instalacji fotowoltaicznych na terenie całego kraju. Na swoim koncie posiadamy ponad tysiąc wykonanych realizacji i setki zadowolonych Klientów, którzy skorzystali z oferty naszej firmy i znacznie obniżyli rachunki za energię elektryczną. Wszystkie instalacje fotowoltaiczne wykonywane przez firmę Solekos oparte są na najwyższej jakości urządzeniach, które oferuje wysoką kulturę pracy oraz ogromną niezawodność przez wiele lat.

Nasza oferta skierowana jest zarówno dla osób indywidualnych, które dzięki instalacji fotowoltaicznej chcą korzystać z darmowej energii elektrycznej jak i również mniejszych i większych firm, które mają większe zapotrzebowanie na energię i chcą obniżyć miesięczne koszty przeznaczone na utrzymanie firmy.

Wszystkie instalacje fotowoltaiczne wykonywanej w naszej firmie są wykonywane przez doświadczonych pracowników, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w branży oraz liczne certyfikaty i uprawnienia, które podkreślają profesjonalny charakter naszej firmy i oferowanych usług.

Zapraszamy Państwa do skorzystania z darmowej konsultacji z naszym pracownikiem, który dobierze najlepsze możliwe rozwiązania do danego gospodarstwa i potrzeb odbiorców a następnie przygotuje całkowicie niezobowiązującą wycenę instalacji fotowoltaicznej.

darmowa konsultacja

Zamów kontakt
z doradcą

NASZA OFERTA

Oferujemy Państwu kompleksowe usługi związane z wszelkiego rodzaju instalacjami fotowoltaicznymi, które realizujemy na terenie całej Polski od ponad 12 lat.  Wszystkie nasze instalacje fotowoltaiczne zaprojektowane są przez naszych specjalistów, którzy dokładnie sprawdzają zapotrzebowanie Państwa gospodarstwa na energię elektryczną a następnie przygotowują indywidualny projekt, który spełni wszelkie oczekiwania. W skład naszej oferty wchodzą:

Instalacje Fotowoltaiczne Standardowe – wydajne instalacje fotowoltaiczne dla gospodarstw domowych oraz firm, które oparte są najwyższej jakości panelach fotowoltaicznych znanych i cenionych producentów na całym świecie, dzięki czemu mają Państwa pełną gwarancję, że instalacja będzie generałowa maksymalną ilość prądu.

Panele fotowoltaiczne LONGi Solar – nowoczesne panele, które zyskały w ostatnim czasie ogromną popularność i bardzo pozytywny odbiór wśród Klientów. Firma LONGi Solar jest obecnie największym producentem monokrystalicznych ogniw na świecie a ich wydajność jest nawet do 20% większa od zwykłych paneli fotowoltaicznych.

Projektowanie instalacji – usługa skierowana do osób, które chcą uzyskać największą wydajność paneli fotowoltaicznych w swoim gospodarstwie. Nasz doświadczony zespół specjalistów zaprojektuje dla Państwa niezwykle wydajną instalację fotowoltaiczną, która spełni wszystkie powierzone jej zadania.

 

Solekos - instalacje fotowoltaiczne

Jakość ma znaczenie

współpracujemy
z najlepszymi

Panele Fotowoltaiczne Solar Edge
Panele Fotowoltaiczne Solar
Panele Fotowoltaiczne Huawei

NASZE REALIZACJE

dlaczego własnie my ?

Nasza firma posiada ponad 12 letnie doświadczenie, które przełożyło się na kilka tysięcy wykonanych instalacji fotowoltaicznych na terenie całego kraju.

Solekos - instalacje fotowoltaiczne

100%

Zadowolenia

Solekos - instalacje fotowoltaiczne

1896

Realizacji

Solekos - instalacje fotowoltaiczne

9852

Łącznej Mocy

Na jakim rodzaju dachu można zamontować panele fotowoltaiczne?

Tak, instalacje fotowoltaiczne można zamontować na praktycznie każdym rodzaju dachu, bardzo ważną kwestią jest jednak stopień nachylenia powierzchni dachowej. W przypadku dachów od strony południowej preferowany kont nachylenia wynosi 30-40°, w przypadku skierowania dachu na wschód lub zachód potrzebujemy tutaj nachylenia dachu na poziomie 15-25°. Istnieje możliwość zamontowania dodatkowej konstrukcji, jeżeli dach nie będzie spełniał powyższych wytycznych.

Dla kogo instalacja fotowoltaiczna jest dobrym rozwiązaniem?

Instalacje fotowoltaiczne znajdą zastosowanie w gospodarstwach domowych i firmach, które generują koszt miesięcznej energii elektrycznej większy niż 150 zł. Panele fotowoltaiczne zapewnią wtedy obniżenie kosztów energii do minimum. W przypadku gospodarstw domowych, które ogrzewają również wodę za pomocą gazu instalacja z kolektorami pozwoli również zmniejszyć koszt ogrzewania wody.

Czy w zimie instalacja fotowoltaiczna również będzie generowała prąd?

Tak, wszystkie panele fotowoltaiczne montowane przez naszą firmę posiadają najwyższą wydajność, która pozwala również płynnie w okresie zimowym pozyskiwać energię elektryczną. Dodatkowo bardzo ważną kwestią jest to, że w okresie zimowym spadek produkowanej energii elektrycznej obniżony jest jedynie o 15% a rozliczenie odbywa się za pomocą całorocznego systemu – czyli energie wyprodukowana w lecie zostanie pobierana w zimie.

W jaki sposób mogę uzyskać dotacje na panele fotowoltaiczne?

Obecnie jest bardzo wiele programów, które pozwalają na swobodne dofinansowanie instalacji fotowoltaicznych, jednym z nich jest popularny program „Mój Prąd”, który pozwala na pozyskanie dotacji do 5.000 zł. Nasi specjaliście zajmą się również pozyskaniem dotacji dla Państwa.