Kolektory Słoneczne

Profesjonalne i wydajne kolektory słoneczna dla domów i firm. Zmniejsz koszt ogrzewania wody w Twoim gospodarstwie nawet o 80-90%.

SPRAWDŹ OFERTĘ

Zamów kontakt z doradcą

Serdecznie zapraszamy do bezpłatnej i niezobowiązującej konsultacji z naszym specjalistą, który przedstawi najlepsze rozwiązania do Państwa potrzeb.

Instalacje fotowoltaiczne

Zamów kontakt z doradcą


Ikona Panele Fotowoltaiczne

Sprzęt najwyższej jakości

Wszystkie nasze instalacje wykonywane są w oparciu o najwyższej jakości produkty znanych i cenionych producentów na całym świecie.

Ikona Formalności

Pomoc w formalnościach

Oferujemy Państwu pomoc przy wszystkich niezbędnych  formalnościach, dzięki czemu zmniejszamy czas realizacji  instalacji do minimum.

Ikona Darmowa Wycena

Bezpłatna wycena

Zapraszamy do skorzystania z darmowej wyceny przygotowanej przez naszego specjalistę, który przygotuję dla Państwa ofertę najlepszych rozwiązań.

Solekos - instalacje fotowoltaiczne

KILKA SŁÓW O FIRMIE

Nasza firma Solekos od ponad 12 lat specjalizuje się w montażu i sprzedaży wszelkiego rodzaju instalacji fotowoltaicznych na terenie całego kraju. Podczas wieloletnie stażu w branży fotowoltaicznej wykonaliśmy tysiące instalacji paneli fotowoltaicznych i kolektorów słonecznych, które nieustannie pracują dla naszych Klientów obniżając koszty energii elektrycznej oraz ogrzewania wody do minimum.

Oferta naszej firmy jest skierowana do wszystkich osób, które chcą korzystać z tzw. zielonej energii i znacznie obniżyć koszty energii elektrycznej. Współpracujemy zarówno z osobami indywidualnymi jak i również firmami, które generują znacznie większe zużycie energii każdego miesiąca.

Posiadamy kilkanaście świetnie przeszkolonych zespołów montażowych i kilkadziesiąt specjalistów, którzy każdego dnia pracują przy Państwa instalacjach fotowoltaicznych dbając o każdy nawet najmniejszy szczegół począwszy od przygotowania indywidualnej oferty, która spełni Państwa oczekiwania po montaż i pozyskiwanie dotacji.

Zapraszamy do skorzystania z darmowej konsultacji z naszymi specjalistami, którzy odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania oraz przygotują niezobowiązującą ofertę dla Państwa gospodarstwa.

darmowa konsultacja

Zamów kontakt
z doradcą

NASZA OFERTA

Firma Solekos oferuje Państwu najwyższej jakości usługi związane z branżą fotowoltaiczną. Posiadamy ponad 12 letnie doświadczenie, które codziennie wykorzystujemy podczas montażu paneli i kolektorów fotowoltaicznych na terenie całego kraju. Wszystkie nasze instalacje wykonywane są przy użyciu najlepszych paneli i kolektorów znanych i cenionych producentów, którzy znaleźli uznanie na całym świecie w branży fotowoltaicznej. W skład naszej oferty wchodzą między innymi:

Kolektory Słoneczne – profesjonalne instalacje pozwalające na konwersję energii słonecznej na ciepło, które można wykorzystać do ogrzania wody oraz domu.  Wszystkie instalacje wykonujemy w oparciu o najwyższej jakości kolektory słoneczne, które oferują najwyższą wydajność nawet przy minimalnym naświetleniu.

Instalacje Fotowoltaiczne Standardowe – bardzo wydajne instalacje słoneczne, które konwertują energię słoneczną na prąd, który jest wykorzystywany w danym gospodarstwie a jego nadwyżka zwracana do sieci, a następnie wykorzystywana w rozliczeniu rocznym w dniach, w których promieniowanie jest znacznie mniejsze.

Panele fotowoltaiczne LONGi Solar – instalacje fotowoltaiczne oparte o panele słoneczne firmy LONGi Solar, która jest obecnie liderem i największym producentem paneli monokrystalicznych, które oferują najwyższą wydajność nawet o 20% w porównaniu ze zwykłymi panelami.

 

 

Solekos - instalacje fotowoltaiczne

Jakość ma znaczenie

współpracujemy
z najlepszymi

Panele Fotowoltaiczne Solar Edge
Panele Fotowoltaiczne Solar
Panele Fotowoltaiczne Huawei

NASZE REALIZACJE

dlaczego własnie my ?

Firma Solekos posiada ponad 12 letnie doświadczenie w branży fotowoltaiczne, które przełożyło się na tysiące wykonanych instalacji i zadowolonych Klientów.

Solekos - instalacje fotowoltaiczne

100%

Zadowolenia

Solekos - instalacje fotowoltaiczne

1896

Realizacji

Solekos - instalacje fotowoltaiczne

9852

Łącznej Mocy

Na jakim rodzaju dachu można zamontować panele fotowoltaiczne?

Tak, panele słoneczne oraz kolektory mogą zostać zamontowane na praktycznie każdym rodzaju dachu, bardzo ważne jest jednak odpowiednie dobranie miejsca montażu. W przypadku paneli montowanych na stronie południowej preferowany kont nachylenia wynosi 30-40°, natomiast w przypadku dachu skierowana na wschód lub dach nachylenie powinno wynosić około 15-25°. Oczywiście istnieje możliwość zamontowania dodatkowych konstrukcji w przypadku braku odpowiedniego nachylenia.

Dla kogo instalacja fotowoltaiczna jest dobrym rozwiązaniem?

Instalacje fotowoltaiczne preferowane są dla gospodarstwa, które posiadają miesięczny rachunek za energie elektryczną w kwocie minimum 150 zł lub dodatkowo wykorzystują gaz do ogrzewania ciepłej wody.

Czy w zimie instalacja fotowoltaiczna również będzie generowała prąd?

Tak, nasze instalacje są bardzo wydajne i generują prąd również zimą. Warto również zaznaczyć, że w okresie zimowym wydajność paneli spada jedynie o mniej więcej 20% a rozliczenie energii elektrycznej z dostawcą jest całoroczne, więc prąd wyprodukowany w najbardziej słoneczne dni jest wykorzystywany zimą w razie potrzeby.

W jaki sposób mogę uzyskać dotacje na panele fotowoltaiczne?

Nasza firma zajmuje się również pozyskiwaniem dotacji dla naszych Klientów. Zapraszamy do kontaktu w celu dobrania odpowiedniego programu dla Państwa gospodarstwa.