Panele fotowoltaiczne

Profesjonalne i wydajne  instalacje fotowoltaiczne dla domów i firm. Projektujemy w oparciu o najwyższej jakości produkty bazując na ponad 12 letnim doświadczeniu.

SPRAWDŹ OFERTĘ

Zamów kontakt z doradcą

Serdecznie zapraszamy do bezpłatnej i niezobowiązującej konsultacji z naszym specjalistą, który przedstawi najlepsze rozwiązania do Państwa potrzeb.

Instalacje fotowoltaiczne

Zamów kontakt z doradcą


Ikona Panele Fotowoltaiczne

Sprzęt najwyższej jakości

Wszystkie nasze instalacje wykonywane są w oparciu o najwyższej jakości produkty znanych i cenionych producentów na całym świecie.

Ikona Formalności

Pomoc w formalnościach

Oferujemy Państwu pomoc przy wszystkich niezbędnych  formalnościach, dzięki czemu zmniejszamy czas realizacji  instalacji do minimum.

Ikona Darmowa Wycena

Bezpłatna wycena

Zapraszamy do skorzystania z darmowej wyceny przygotowanej przez naszego specjalistę, który przygotuję dla Państwa ofertę najlepszych rozwiązań.

Solekos - instalacje fotowoltaiczne

KILKA SŁÓW O FIRMIE

Solekos to firma posiadająca wieloletnie doświadczenie w branży związanej z  fotowoltaiką. Na rynku jesteśmy już ponad 10 lat cały czas ulepszając naszą ofertę.  Instalacje fotowoltaiczne wykonujemy na terenie całego kraju. Przez cały okres naszej pracy wykonaliśmy tysiące montaży zyskując spore grono zadowolonych klientów. Posiadamy nienaganną opinię ponieważ wszystkie nasze instalacje wykonywane są przy użyciu najwyższej jakości sprzętu dając im niezawodność i gwarancje na długie lata.

Naszą ofertę przygotowaliśmy z myślą o klientach indywidualnych posiadających domy jednorodzinne jak i również dla dużych i małych przedsiębiorstw. Dzięki naszym instalacją pomagamy firmą zniwelować koszta prowadzenia działalności oraz usamodzielnić się energetycznie.

W naszej firmie pracują sami doświadczenie pracownicy z odpowiednimi kwalifikacjami zawodowymi.  Nasze ekipy monterskie dzięki wieloletniemu doświadczeniu podejmą się nawet najcięższych i wymagających montaży. Dużą ilość certyfikatów i uprawnień zdobywanych przez naszych pracowników stawia nas na równi z największymi firmami.

Warto skorzystać z darmowej konsultacji z naszym  pracownikiem, który pomoże Państwu dobrać rozwiązania najbardziej optymalne i dopasowane do potrzeb danego gospodarstwa domowego.  Następnie po ustaleniu wszystkich potrzebnych danych  konsultant przygotuje korzystną i niezobowiązującą ofertę montażu instalacji.

darmowa konsultacja

Zamów kontakt
z doradcą

NASZA OFERTA

Firma Solekos oferuje Państwu najwyższej jakości panele fotowoltaiczne. W naszej ofercie znajduje się szeroka gama paneli słonecznych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i dużej wiedzy na temat branży nasz specjalista dopasuje produkt indywidualnie do Państwa potrzeb.

Jakie Panele fotowoltaiczne wybrać ? Obecnie na rynku znajdują się dwa rodzaje paneli, moduły monokrystaliczne i polikrystaliczne. Zwracając uwagę na koszty inwestycji przez długi czas korzystniej byłoby wybrać panele polikrystaliczne. Aktualnie dużą popularnością zaczęły cieszyć się panele monokrystaliczne. Spowodowane jest to wyrównaniem cen na rynku obydwu rodzaju paneli przy wyraźnie wyższej sprawności paneli monokrystalicznych.

Panele fotowoltaiczne LONGi Solar – cieszą się duża popularnością w ostatnich czasach firma ta jest wiodącym producentem na rynku paneli fotowoltaicznych. Swoją pozytywną opinie konkurencyjnym ceną oraz wydajności, która jest nawet do 20% większa od standardowych paneli.

Skorzystaj z pomocy specjalisty –  przy wyborze Paneli warto skorzystać z pomocy osoby, która w branży pracuje dłużej i jest na bieżąco z nowymi technologiami. Dlatego wychodząc naszym klientom na przeciw dodaliśmy do naszej oferty darmową konsultację z naszym specjalistą.

Solekos - instalacje fotowoltaiczne

Jakość ma znaczenie

współpracujemy
z najlepszymi

Panele Fotowoltaiczne Solar Edge
Panele Fotowoltaiczne Solar
Panele Fotowoltaiczne Huawei

NASZE REALIZACJE

dlaczego własnie my ?

Nasza firma posiada ponad 12 letnie doświadczenie, które przełożyło się na kilka tysięcy wykonanych instalacji fotowoltaicznych na terenie całego kraju.

Solekos - instalacje fotowoltaiczne

100%

Zadowolenia

Solekos - instalacje fotowoltaiczne

1896

Realizacji

Solekos - instalacje fotowoltaiczne

9852

Łącznej Mocy

Na jakim rodzaju dachu można zamontować panele fotowoltaiczne?

Tak, jednakże trzeba zaznaczyć, że od tego jak bardzo nasz dach jest nachylony zależy ile pozyskamy energii z naszej instalacji fotowoltaicznej. Najbardziej pożądany kąt nachylenia gdy ustawiamy panele po stronie południowej będzie miał od 30 do 40 stopni. Jednak gdy montujemy panele po stronie zachodniej lub wschodniej będzie to od 15 do 25 stopni. Na dachach całkowicie płaskich do paneli montuje się odpowiednie konstrukcje które dopasowują kąt nachylenia.

Dla kogo instalacja fotowoltaiczna jest dobrym rozwiązaniem?

Instalacje fotowoltaiczne bardzo przydają się w firmach oraz gospodarstwach domowych gdzie koszty miesięczne za prąd wynoszą więcej niż 150 zł. Dzięki takim instalacjom zapewnimy sobie obniżenie kosztów pozyskania energii do praktycznie zera.

Czy w zimie instalacja fotowoltaiczna również będzie generowała prąd?

Tak, panele, które montuje nasza firma posiadają wysoką wydajność dzięki, której również podczas okresu zimowego pozyskujemy energię elektryczną. W tym okresie spadek produkowanej energii spadania jedynie o 15% a rozliczamy się przy pomocy systemy całorocznego to znaczy, że energia wyprodukowana przez panele w lecie zostanie pobrana w zimie.

W jaki sposób mogę uzyskać dotacje na panele fotowoltaiczne?

Obecnie najbardziej popularnym programem pozwalającym na dofinansowanie naszej instalacji jest program „Mój prąd” biorąc w nim udział pozyskujemy nawet do 5.000 zł. Dużym atutem naszej firmy jest to że nasi specjaliści zajmą się za Państwa pozyskaniem środków z dotacji.