Instalacje Fotowoltaiczne Tarnów

Nowoczesne instalacje fotowoltaiczne Tarnów dla domów i firm. Oferujemy wysokiej jakości instalacje paneli słonecznych, kolektorów oraz farm fotowoltaicznych.

SPRAWDŹ OFERTĘ

Zamów kontakt z doradcą

Serdecznie zapraszamy do bezpłatnej i niezobowiązującej konsultacji z naszym specjalistą, który przedstawi najlepsze rozwiązania do Państwa potrzeb.

Instalacje fotowoltaiczne

Zamów kontakt z doradcą


Ikona Panele Fotowoltaiczne

Sprzęt najwyższej jakości

Instalacje fotowoltaiczne oparte o najwyższej jakości produkty, znanych i cenionych producentów na świecie o wysokiej wydajności

Ikona Formalności

Pomoc w formalnościach

Minimum formalności oraz bardzo szybki czas realizacji, dzięki współpracy z naszymi doświadczonymi pracownikami.

Ikona Darmowa Wycena

Bezpłatna wycena

Oferujemy darmową wycenę instalacji fotowoltaicznych wykonaną przez naszych specjalistów, którzy indywidualnie dopasują najlepsze rozwiązania.

Solekos - instalacje fotowoltaiczne

KILKA SŁÓW O FIRMIE

Instalacje Fotowoltaiczne Tarnów wykonywane przez firmę Solekos cechują się wysoką wydajnością dzięki montażu urządzeń znanych cenionych producentów na całym świecie. W naszej ofercie znajda Państwo profesjonalne usługi fotowoltaiczne, montaż paneli słonecznych, kolektorów, instalacje dla firm oraz farmy fotowoltaiczne. Posiadamy ponad 12 letnie doświadczenie w branży i tysiące wykonanych instalacji fotowoltaicznych, które od wielu lat działają bez zarzutów i generują darmową energię elektryczną dla naszych Klientów.

Nasza oferta instalacji fotowoltaicznych w Tarnowie skierowana jest zarówno dla osób prywatnych, które chcą czerpać darmowa energię elektryczną ze słońca jak i również dla firm, które chcą znacznie obniżyć koszta miesięcznych rachunków za prąd. Specjalizujemy się również w farmach fotowoltaicznych, które są świetnym rozwiązaniem dla rolników oraz inwestorów, którzy chcą rozpocząć produkcję prądu pozyskane przez panele fotowoltaiczne.

Nasza firma posiada kilkanaście doświadczonych ekip monterskich, które posiadają wszystkie niezbędne uprawnienia oraz dysponują odpowiednią wiedzą, którą wykorzystują każdego dnia przy montażu paneli fotowoltaicznych na terenie całego kraju.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z darmowej wyceny instalacji fotowoltaicznej w Tarnowie. Nasi specjaliści dobiorą dla Państwa najlepsze rozwiązania, które w pełni spełnią wszystkie oczekiwania.

darmowa konsultacja

Zamów kontakt
z doradcą

NASZA OFERTA

Oferujemy Państwu profesjonalne usługi związane z instalacjami fotowoltaicznymi na terenie Tarnowa oraz całego kraju. Posiadamy ponad 12 letnie doświadczenie w branży fotowoltaiczne, które przełożyło się na tysiące wykonanych realizacji dla naszych Klienów. Wszystkie instalacje słoneczne opracowane są przez naszych specjalistów, którzy dopasowują najlepsze rozwiązania do Państwa gospodarstwa w oparciu a o najwyższej jakości urządzenia znanych i cenionych firm na całym świecie.

Instalacje Fotowoltaiczne Tarnów –  niezwykle wydajne instalacje fotowoltaiczne przygotowane dla gospodarstwa domowych,  firm oraz  rolników. Wszystkie instalacje wykonywane dla naszych Klientów objęte są długim okresem gwarancyjnym zarówno na instalacją jak i zamontowane urządzenia.

Panele fotowoltaiczne LONGi Solar Tarnów – nowoczesne i najbardziej wydajne panele LONG’i Solar to panele, które w ostatnim czasie zyskały bardzo dużą popularność na całym świecie. Instalacje wykonywane w oparciu o te panele cechują się jeszcze większą wydajnością, która wynosi nawet do 20% w porównaniu z innymi panelami fotowoltaicznymi.

Montaż paneli słonecznych Tarnów – usługa skierowana do osób, firm i inwestorów, którzy chcą rozpocząć pozyskiwanie energii słonecznej. Oferta naszej firmy zawiera profesjonalny montaż instalacji fotowoltaicznych przy użyciu wydajnych i niezawodnych paneli słonecznych.

Solekos - instalacje fotowoltaiczne

Jakość ma znaczenie

współpracujemy
z najlepszymi

Panele Fotowoltaiczne Solar Edge
Panele Fotowoltaiczne Solar
Panele Fotowoltaiczne Huawei

NASZE REALIZACJE

dlaczego własnie my ?

Firma Solekos posiada ponad 12 lat doświadczenia i tysiące zrealizowanych instalacji, które  nieustannie pozyskują energię dla naszych Klientów.

Solekos - instalacje fotowoltaiczne

100%

Zadowolenia

Solekos - instalacje fotowoltaiczne

1896

Realizacji

Solekos - instalacje fotowoltaiczne

9852

Łącznej Mocy

Na jakim rodzaju dachu można zamontować panele fotowoltaiczne?

TAK, instalacje można zamontować na dowolnym rodzaju dachu, ważny jest jednak jego kont nachylenia, który wpływa na wydajność instalacji. W przypadku dachu od strony południowej zalecany jest kont nachylenia 30-40°, natomiast w przypadku dachu skierowanego na wschód lub zachód kont powinien wynosić  15-25°. W przypadku braku takiego nachylenia montujemy specjalne konstrukcje.

Dla kogo instalacja fotowoltaiczna jest dobrym rozwiązaniem?

Instalacje fotowoltaiczne są świetnym rozwiązaniem zarówno dla gospodarstw prywatnych jak i firm, czy rolników, którzy posiadają minimalny rachunek za prąd większy niż 150 zł miesięcznie. Warto również doliczyć do miesięcznego rachunku koszt ogrzewania ciepłej wody.

Czy w zimie instalacja fotowoltaiczna również będzie generowała prąd?

TAK, panele fotowoltaiczne generują prąd również zimą, ich użycie jednak minimalnie spada o około 15% warto jednak pamięć, że rozliczenia prądy odbywa się rocznie, więc energia wyprodukowana latem będzie wykorzystywana zimą.

W jaki sposób mogę uzyskać dotacje na panele fotowoltaiczne?

Nasza firma pomaga wszystkim Klientom uzyskać dotację na instalację paneli fotowoltaicznych. Obecnie jest bardzo wiele różnych programów, które pozwalają częściowo sfinansować taką instalację a jednym z najbardziej popularnych jest program „Mój Prąd”, który pozwala na uzyskania dotacji do 5.000 zł.